Örgü Hırka Modelleri

En Güzel Örgü Hırkalardan Seçmeler

Soğuk kış aylarının gelmesi ile birlikte birbirinden farklı hırka modelleri meydana çıkmaya başladı. Son zamanlarda örgü modelleri ise oldukça moda. Örgü modellerinin moda olması ile birlikte hırkalarınızı örgü desenli seçerek güncel ve tarz görünümlere imza atabilirsiniz. Sizler için birbirinden güzel örgü kazak modelleri seçtik bu örneklerden esinlenerek şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

Örgü hırka modelleri arasından vizon rengindeki bu model çok cool bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca büyük düğme eklemeleri hırkaya farklı bir hava katmış. Sizler de bu tarz düğmeler ekleyerek hırkalarınızı farklı görünümlere ulaştırabilirsiniz. Hırkanın hem yaka hem de kol modelinin farklılığı oldukça tarz bir görünüm oluşturuyor. Hem spor hem de klasik şekilde kombinleyebileceğiniz bu hırka modelini örnekteki gibi kot pantolonlar ile kombinleyerek soğuk günlere oldukça uyum sağlayabilir ve tarz görünebilirsiniz.

 

Mavi renk tonları 2016 ve 2017 yıllarında oldukça ön plana çıkan trend renkler arasında. Bu nedenle hem güncel olan renkleri hem de örgü modellerini bir arada kullanırsanız oldukça güncel bir havaya ve tarz görünüme ulaşabilişininiz. Mavi renkteki bu örgü hırka modeline birkaç düğme eklenerek kibar bir hava oluşturulmuş. Sizler de örnekteki gibi kahve veya beyaz tonlarında gömlek ya da tişörtlerin üstüne örgü hırka modelini giyebilirsiniz. Hem etek hem de pantolonlar ile uyumlu bir görüntü oluşturabilecek bu hırka modeli sezona damga vuruyor. Sizler hem örmeyi deneyebilir hem de satın alabilir ve şık kombinler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu