yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri (15 Model)

Bu içeriğimizde En Yeni İğne Oyası Modellerinden bahsettiğimiz yazımız ile karşınızdayız. Daha fazla modele ilgili kategorilerimizden ulaşabilirsiniz.

En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri

Hanımlar yazmalarınız için örgülerden vazgeçemiyorsanız sizler için birbirinden güzel yazma örnekleri seçtik. Bu modelleri örnek alarak çok şık iğne oyaları işleyebilirsiniz. Yukarıdaki resimde birbirinden farklı oya modeli bulunmaktadır. İstediğiniz örneği seçerek kullanabilirsiniz.

Beyaz, pembe, mor gibi birbirinden güzel ve yeni yazma örnekleri bulunuyor. Sade renkte bir yazmaya işlenmiş olan oya modeli fazlasıyla ön plana çıkacaktır. Böylece örgü modelleriniz herkesin dikkati çekebilir ve sizden örneğini isteyebilirler.

İğne Oyası Yazma Örnekleri

En güzel yazma örnekleri arasından yeşil, pembe ve beyaz renk seçilerek örülmüş çiçek modeli oldukça ilgi çekiyor. Bu örgü modelini siyah, beyaz veya açık pembe gibi desensiz yazmaların ucuna işleyebilirsiniz. Öncelikle ilk olan uç oya modelini çembere örmeniz gerekiyor. Daha sonra da çiçek desenini örmelisiniz.

Sitemizde yer almasını istediğiniz başka iğne oyası modelleri varsa yorum bölümünden belirtebilir, içeriğin en kısa zamanda sitemizde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizi Pinterest’te takip etmek için : @orgubu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çeyizci Esma YouTube kanalında yer alan videoyu inceleyebilirsiniz.

YouTube video
Parmakta-Yapilan-Igne-Oyasi-Yazma-Modelleri-1

 

Tig-Isi-Yazma-Modelleri-4

 

Tig-Isi-Yazma-Modelleri-3

 

Igne-Oyasi-Yazma-Yesil-2

 

Beyaz-Pembe-Yazma-1

 

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-23

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-20

 

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-19

 

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-12-

Örnekte siyah çembere yapılmış olmasıyla birlikte oya modeli oldukça öne çıkmış ve şık bir görüntü elde etmiş. Sizler de bu tarz örnekler yaparak hem modern hem de şık görüntüler elde edebilirsiniz. Eğer kıyafet modelinizi de tek renkten yana seçerseniz oyanız tamamen öne çıkabilir. Bu durumda da dikkatleri oyanıza çekebilirsiniz.

İğne Oyası Yazmalar için fikirler

Yazma örnekleri resimli olarak sizlere gösteriliyor. Resimlere göz atarak en yeni iğne oyası yazma modellerini inceleyebilirsiniz. Yeni ve trend oyalar elde etmeniz için seçtiğimiz bir diğer örnek bu mor renkli yazma modeli.

Yazmanın renginden esinlenerek oluşturulmuş oya modeli kusursuz bir görüntü oluşturuyor. Sizler de yazmanızla aynı veya yakın renklerde oya işlemeleri gerçekleştirerek çok şık görüntüler elde edebilirsiniz. Örnekteki mor yazmaya eklenen mor, beyaz ve sarı renkli oya çok uyumlu ve kibar bir görünüm sergiliyor. Özellikle kibar bir görüntü elde etmek isteyen kadınlar bu modelden yana seçim yapabilirler. İsterseniz farklı renkte bir çember modeli seçerek uygun renklerde oya modeli yapabilirsiniz.

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-9-1

 

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-8

 

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-7

 

Siyah-Yazma-2

 

Igne-Oyasi-Yazma-Modelleri-1-

 

Igne-Oyasi-Yazma-Ornekleri-1

Oldukça yeni olan bu oya modelini denerek hem şık hem de tarz görüneceksiniz.

En Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri hakkında bilgilerinizi, yorumlar bölümünde bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu