yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

20 Adet En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Yeni yazma örnekleri konusunda araştırmaya başladıysanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere en yeni iğne oyası yazma kenarı modelleri konusunda bilgi vereceğiz. Birçok hanım yazmalarını şık oya modelleriyle yarıştırıyor. Eğer sizler de birbirinden farklı yazma kenar örnekleri oluşturmak istiyorsanız bir an önce yazımızı okuyun.

Yazma Kenarı Modelleri

 
Yazma oyaları örnekleri arasında model ve renk uyumlarıyla birlikte güzel çiçek deseni oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Son zamanlarda oldukça moda olan bu en yeni iğne oyası yazma kenarı modelleri sizi çok tarz bir başörtüsüne ulaştıracak. Oldukça güncel ve şık olan bu modeli örmeyi denemelisiniz.
Ters Yapraklı İğne Oyası modeline bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.
 
Değişik ve çarpıcı oyalar örmek isteyenler vakit kaybetmeden bu modeli denemeye başlayabilir. Farklı bir görüntü oluşturan bu oya modeli yazmalarda çok tarz duracak.
Çok kibar ama gösterişli bir oya modeli mi arıyorsunuz? İşte sizin için bu model oldukça uygun olabilir. Mor ve pembe renklerle işlenmiş üç yapraklı çiçek modeli özellikle beyaz kumaşlarla çok şık ve kibar görüntüye ulaşacaktır.
 
Kelebek desenli modelleri siz de her deseni farklı renklerde olacak şekilde işleyebilirsiniz. İddialı bir yazmalar yapabilirsiniz. Bu şekilde farklı renklerden oluşturulan oyalarınız herkesi kıskandıracak.
 
Koyu mavi renge sahip başörtü modeline oyalar oldukça tarz ve iddialı bir görünüm kazandırmış. Siz de özellikle genç yaştaysanız. Renkli yazmalar kullanabilirsiniz. Bir büyük bir küçük işlemelerden oluşan birçok renkte çiçek desenlerini yazma kenarlarına ekleyebilirsiniz.

Ekru ve Gri Renki Yazma Modelleri

 
Ekru renkteki yazmanın kendi bordo renkten oluşan çiçek deseninden esinlenerek yapılmıştır. oya modeli çok uyumlu ve havalı bir görüntüye ulaşıyor. Özellikle, açık mavi ve bordo çiçek oyaların renk uyumu adeta mükemmel. Sizler de bu renk uyumundan esinlenerek oya tasarımları gerçekleştirebilirsiniz.
 
Gri renk, bu sezonun en öne çıkan rengi. Sizler de vakit kaybetmeden bu sezon gri yazmalara sahip olmalısınız. Ve bu şekilde modaya ayak uydurmayı deneyebilirsiniz.
Fotoğraftaki gibi büyük ve farklı renklerdeki desenleri örebilirsiniz. Mavi, beyaz ve pembe renk gri renge çok uyum sağlamış. Siz de iğne oyası yazmanızı bu renklerde tercih edebilirsiniz.
 

En Yeni İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

 
Eğer farklı bir oya işlemesi istiyorsanız boncuklarla işlenmiş bu oya modelini kullanabilirsiniz. Rengarenk boncuklar oyaya dikilerek çok farklı bir tarz elde edilmiş.
Bizi pinterest’ten takip edin : @orbu
Tig-Isi-Yazma-Modelleri-2
Igne-Oyasi-Yazma-Yesil-1
Yazma-Orgu-Modellerig-Yazma-Orgu-Modellerig-
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-1
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-30
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-23-
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-21-1
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-20
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-13
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-14-
Beyaz-Yazma-2.
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-4-
Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-3-1

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu