yandex metrica
Örgü Şal Modelleri

V Modeli Beyaz Şal Örgüsü

V Modeli Beyaz Şal Örgüsü, Şık ve kullanışlı olan örgüler herkes tarafından çok beğenilerek kullanılıyor. Ayrıca el emeği ile örülen v modeli şal çeşitleri her yerde karşımıza çıkabiliyor.  Modern bir doku ile en güzel şal çeşitlerinin oluşturulduğunu görüyoruz. Özellikle de beyaz şal örgüsü her zaman vazgeçilmez olmaya devam ediyor.  Tabi bu örgü şalların çeşitli model ve desenleri bulunuyor.

Tığ işi şal Modelleri 2020

Birbirinden kaliteli görüntüye sahip olan çok sayıda v modeli beyaz şal ile karşılaşabilirsiniz.  Farklı modeller ile çok güzel şal yapmak için çeşitli modelleri ve kullanım alanlarını gözden geçirmeniz çok iyi olacaktır.  Beyaz şal nasıl örülür? Denildiğinde zaman işe size düşen öncelikle hangi modeli yapacağınıza karar vermek. Bu sayede çeşitli v modeli beyaz şal modelleri incelediğiniz de sizin gözünüze en güzel görünen şalı yapmanız çok daha kolay olacaktır.

V-Modeli-Beyaz-Sal-Orgusu
V Modeli Beyaz Şal Örgüsü

En güzel beyaz şal nasıl örülür?- dersiniz size hoş görünen ve rahatlıkla kullanacağınızı düşünerek ördüğünüz şal en güzel şal olacaktır.  Bu şalı her yerde rahatlıkla kullanabileceksiniz. En güzel örnekleri inceleyerek birbirinden şık ve gösterişli olan şallardan siz de yapabilirsiniz. Beyaz şal örgüsü için farklı örgü tekniklerini de kullanma imkanını bulacaksınız.  Böylece size göre en kolay ya da en güzel olan örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Elbiselerin üzerinde şık bir şekilde kullanılabilecek olan beyaz şalların çeşitli modelleri ile sizin de dolabınızda yer alması çok zor değil.  En güzel şal modelleri ile her zaman kullanılacak olan v modeli beyaz şal örmek çok heyecan verici olacaktır.

Beyaz-Orumcek-Modeli-Ucgen-Sal-Yapilisi-Ornegi

Kullanışlı ve hafif, şık ve narin olan beyaz şal nasıl örülür? Kesinlikle güzel bir şal modeli bulduğunuzda nasıl örüleceği ile ilgili de fikir yürütebilirsiniz. Ayrıca şık ve zarif görüntüsü ile çok rahat bir şekilde kullanacağınız beyaz şalları kendi ellerinizle yapabilirsiniz.

Çeyizlik Örgü Şal Modelleri

En güzel şal modelleri ile yapacağınız bu şal çeşitlerini istediğiniz şekilde kullanmak imkanını da bulacaksınız. Hem sade hem de ağır duran şal modelleri sizi de kendine hayran bırakacak. Böylece beyaz şal örgüsü yapmak sizin için daha eğlenceli olacaktır.

Örgü Zamanı Youtube kanalında yer alan Kolay Şal Modeli Videosunu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir Yorum

  1. Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Çok güzel konular işliyorsunuz. Başarılarınızin devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu