Derya Baykal Örgü Modelleri

Yenidoğan fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır?

Bayanların yıllardır gönlüne taht kurmuş olan ve evinizde bulunan malzemeler ile kendinize ve sevdiklerinize eski malzemelerden yepyeni kullanışlı eşyalar çıkartmanıza yardımcı olan Derya Baykal, hafta içi her gün FOX Tv ekranlarında seyircisi ile buluştu. Televizyonda yayınlanan gündüz kuşağına yepyeni soluk getiren ve uzun zamandır seyircisinden ayrı kalan Derya Baykal artık Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Derya Baykal’ın sunumu ve hazırlaması ile yenidoğan çocuğunuz için fotoğraf çerçevesini nasıl yapabilirim diye internette gezinme derdine son veriyor. Yenidoğan fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız sizler için Derya Baykal’ın programı ”İşin Sırrı Derya’da” yayınlanan videoyıu ekliyoruz.

Yeni doğan bebekleriniz için fotoğraf çerçevesi yapabilmeniz için yayınlanan video sayesinde daha hızlı ve pratik yapabilirsiniz.

 


İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!