yandex metrica
Diğer Modeller

Bohça Danteli Modelleri

Bohça danteli modelleri birçok yeni evlenecek gelinlerin araştırma konusu. Hem nişanlık, hem düğünlük çeyizlik birçok bohça danteli modelini burada bulmanız mümkün. Eğer bohçalarınızın en güzel dantellerle işlenmiş olmasını istiyorsanız birbirinden güzel bohça danteli modelleri ne bakarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dantel Örnekleri

Bohça danteli modelleri arasından bu model son zamanların en moda tasarımı arasında. Oldukça şık ve gösterişli kurdele detayı olan çeyizlik bohçanıza örnekteki gibi kare şeklinde danteller ekleyebilirsiniz.

Motifli dantel bohça modelleri

Dantel görünümden oluşmuş bohça modeliniz varsa kibar bir dantel modelini kenarlarına ekleyerek görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Bohçaların kenarlarına olduğu gibi ortasına işlenmiş dantel örnekleri bulmanız da mümkün. Eğer bu tarz bir model düşünüyorsanız bohçalarınızı oldukça farklı bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Bohça-Dantel Modelleri-2

Saten kumaştan oluşan bohça modeline büyük gül işlemesinden oluşan dantel oldukça yakışmış ve şık bir görünüme imza atmış. Sizler de bu tarz bir modeli nişan bohçalarınızda kullanabilirsiniz.

Damat bohçası dantel modelleri

Beyaz renkten oluşan bohçalarınıza renk ve farklılık katmak isterseniz örnekteki gibi pembe renkten oluşan çiçek desenleri oluşturulmuş bohça danteli modellerini deneyebilirsiniz.

Oldukça tarz bir bohçam olsun diyorsanız, mor ve beyaz renkten oluşmuş ve kendisinden işleme detayı olan bohçalar satın alabilir veya kendiniz işlemeler yaptırabilirsiniz. Uç kısmına da büyük bir şekilde işlenmiş olan dantel modeli çok iddialı bir bohçaya sahip olmanızı sağlayacak.

Klasik görüntülerden hoşlananlar için bu dantel modeli uygun bir görüntü oluşturabilir. Bu tarz bir model seçerek klasik görüntüyü kibarlaştırabilirsiniz.

Gelin bohça modelleri

Simli bir görünümü olan gri renkten oluşmuş bu dantel işlemeli bohça modeli özellikle yeni gelin adaylarının gözdesi olacak. Oldukça hoş ve şık bir görünümü olan bohça danteli modeli bu sezonun öne  çıkan modelleri arasında yerini alıyor. Bohça kumaşlarınız bu dantellerle parıl parıl parlayan bir görünüm oluşturacaktır.

Etnik bir hava oluşturabilecek bu model farklı bir tarza sahip olan gelin modelleri tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Bohçanın kendisinin dantel görünümlü işlemesi olması farklı bir tarz oluşturabilir ancak siz yinede kenarlarına dantel işlemeler ekleyerek çeyize uygun bir görüntü yaratmalısınız.

Bohça-Dantel Modelleri-6

Bohça-Dantel Modelleri

Son olarak, kibar bir bohça modeli sizlerle buluşuyor. Şık görünümdeki bohçanın hem kumaşı hem de danteli mükemmel bir uyum sergilemiş. Modern bir görünüm oluşturan bu bohça tasarımını tercih ederek güncel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı dantelli bohça modellerinden zevkinize uygun olanı seçip daha farklı tasarımlar oluşturabilmeniz mümkün. Eğer havalı, tarz ve şık bir dantelli bohça istiyorsanız bu modelden yana seçim yapmalısınız.

Bohça-Dantel Modelleri-4

Bohça-Dantel Modelleri-5

Bohça-Dantel Modelleri-8

Bohça-Dantel Modelleri-9

Bohça-Dantel Modelleri-10

Bohça-Dantel Modelleri-11

Bohça-Dantel Modelleri-12

Bohça-Dantel Modelleri-13

Bohça-Dantel Modelleri-14

Bohça-Dantel Modelleri-15

Bohça-Dantel Modelleri-15

Bohça-Dantel Modelleri-17

Bohça-Dantel Modelleri-18

Bohça-Dantel Modelleri-19

Bohça-Dantel Modelleri-20

Esma’nın Çeyiz Dünyası youtube kananında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu