yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

En Yeni İğne Oyası Yazma Örnekleri

Birçok kadın yazmaları için oyalardan vazgeçmez ve en güzel oyaları işleyerek el emeği kenar örnekleri sunar. Hanımlar en yeni iğne oyası yazma örnekleri için araştırmalar yapıyorsanız kirazlı yeni iğne oyalarına bir göz atabilirsiniz.

En Yeni İğne Oyaları

Eğer pembe bir yazma modeliniz varsa beyaz, gri ve pembe renklerde iplerde kiraz modeli örebilirsiniz. Bu renkler yazmaya çok uyumlu bir görüntü verecek. Ayrıca kiraz oyalarının arasına örnekteki gibi çiçek desenli ara örgüler de yapabilir daha hoş bir görüntüye imza atabilirsiniz.

Boncukların üstüne kaplamak yerine iğneyle bu tarz farklı bir kiraz oyası tasarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer fazla dikkat çekmeyen sade bir model düşünüyorsanız küçük modelde mor ve sarı renklerden oluşan kiraz modeli işlemesi yapabilirsiniz. Sade yazmaya bir renk katacak olan kiraz oyaları farklı bir görüntü oluşturacaktır.

Mor-Yazma

Mor renkteki çemberinize yeşil yaprak deseni, mor ve beyaz renklerden oluşan kiraz deseni çok yakışacak. Örnekteki model oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Sizler de dilerseniz bu tarz bir modelle oldukça şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Yazma Örnekleri

Yazma örnekleri arasından sade düz beyaza işlenen bu En Yeni İğne Oyası Yazma Örnekleri çok hoş bir görünüme ulaşıyor. Oyanıza yeşil renkli yaprakları eklemeyi unutmamalısınız. Bu model hem sade hem de dikkat çekici bir görüntü oluşturacaktır.

Yeni en güzel yazma örnekleri arasından bu model hem çok şık hem de çok kibar bir görünümde. Yazmanızın kenarına işleyeceğiniz kirazlı iğne oyası modeli yazmanın rengiyle de uyumlu olmalı. Örnekteki gibi bir tasarım gerçekleştirdiğinizde oldukça dikkat çekici bir görünüme ulaşacaksınız.

Kirazların isterseniz iki tarafını da kiraz rengi olan kırmızı iplikle işleyebilirsiniz. İsterseniz de farklı bir renkten işleyebilirsiniz. Ancak kirazın kendi özelliğini kaybetmemesi ve kendini gösterebilmesi için kırmızı renkle işlemeniz daha doğru olacaktır.

Siyah-Yazma

Siyah, kırmızı, beyaz ve yeşilin birbiriyle uyumu çok şık bir görüntüye imza atıyor. Siyah yazmalarınıza oldukça yakışacak kirazlı iğne oyasını mutlaka denemelisiniz. Böylece çok tarz yazmalara sahip olabilirsiniz.

Kirazları kırmızı rengin dışında bir renkle çeşitlendirmek isteyenler için bu örnek oldukça uygun. Mor veya lila renkleriyle yazma örnekleri oluşturabilirsiniz.

Kolay İğne Oyası Yazma Modelleri

Son olarak, son moda trendleri arasında bir kirazlı iğne oyası modeli sizlerle buluşuyor. Öncelikle oyanızın yeşil yapraktan  oluşan kısımlarının etrafına siyah renkle çerçeveler gerçekleştirebilirsiniz. Pembe gibi bir renkle kiraz görünümü gerçekleştirmek isteyenler, oldukça şık ve tarz bir görünümü olan En Yeni İğne Oyası Yazma Örnekleri modelini deneyebilirsiniz.

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-15

 

Igne-Oyasi-Yazma-Kenari-Modelleri-10

Igne-Oyasi-Yazma-Modelleri-1

İğne Oyası Yazma Modelleri

Oya Sepetim YouTube kanalında bulunan videoyu örnek için aşağıya ekliyoruz. Oradan da örnek çıkartabilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu