yandex metrica
Örgü Kazak Modelleri

Çeşitli Örgü Kazak Modelleri

Hanımların en büyük tutkularından biridir el işleri. Örgü, tığ, iğne oyası… Boş zaman uğraşı olarak görülen bu işler aslında hanımlarımıza bir nevi terapi rahatlamadır. Bu el işlerinden şüphesiz en kolayı ancak en çok kullanılanı örgülerdir. Yıllardır annelerimiz, anneannelerimiz bize kazaklar, atkılar, bereler, çoraplar örer dururlar. Çeşitli örgü kazak modelleri sizler için sayfamızda.

El örgü kazak modelleri

Son yıllarda moda akımları geriye doğru gitmekte yıllar önce moda olan parçalar tekrar karşımıza çıkmaktadır. Örgü kazaklarda bunların arasında yerini aldı tabii ki. Her renk ve şekilde milyonlarca farklı model firmalar tarafından beğenimize sunulmakta alıcılarıyla buluşmaktadır. Son yıllarda örgüye olan talep o kadar artmıştır ki pek çok firma farklı çeşitli örgü kazak modelleri üretmeye başlamıştır.

Mavi-Kislik-Kazak

Madem yeni eğilim bu o zaman biz neden katılmıyoruz? Farklı renklerde, incesinden kalınına milyonlarca farklı iple dokunan milyonlarca farklı şekilde örgü kazağa sahip olmak iki şiş uzağınızda. Kafanızda canlandırdığınız şeyi onlarca farklı örgü çeşidine uyarlamak sizin elinizde. Soğuk kış günlerinde kalın iplerle dokunmuş örgü kazağınız sizin hep yanınızda olacak içinizi ısıtacak.

Basit örgü kazak modelleri

Alışveriş tutkunlarının son gözdesi, ev hanımlarının yıllardır ilmek ilmek dokuyup emek verdiği örgü kazakların yapılışının bu kadar kolay olması da aynı zamanda kullanıcılar için örgü kazakları daha çekici kılıyor.

Öğrenmek İsteyenler

Ben bu akıma kendi ördüğüm kazaklarla katılmak istiyorum ancak örgü bilmiyorum mu diyorsunuz? Hiç üzülmeyin.  El işlerinin içinde belki de en kolayı olan örgüdür bayanlar. Evde kendi kendinize öğrenip yaratıcılığınızı konuşturabilir çevrenizdekilere kendi tarzınızla fark atabilirsiniz. Önemli olan istemek.

Krem-Kislik-Kazak

Tam Benim Tarzım

Örgü benim tarzım ama hiç elimden gelmez diyorsanız. O zaman doğru alışverişe. Birbirinden farklı renk ve desende kazaklar sizi bekliyor. Hemen bir kaçını alın. Belki sonra sizde denemek isterseniz farklı bir rengini kendi ellerinizle dokursunuz.

Örgü kazaklar bu sene ve daha uzun yıllar hayatımızda olacağa benziyor. Gardıroplarımızda kazaklarımıza daha çok yer açmanın vakti geldi geçiyor bile. Haydi, bayanlar şişlerinizi alın sizde bu kervandaki yerinizi alın. Hem eğlenin, hem üretin, hem de tarzınızla farkınızı ortaya koyun. Hem siz hem çevrenizi renklendirin.

Cesitli-Orgu-Kazak-Modelleri
Çeşitli Örgü Kazak Modelleri

Sik-Orgu-Bayan-Kazak

Salas-Bayan-Orgu-Kazak-Modeli

Renkli-Cizgi-Salas-Kazak-Modeli

Renkli-Cizgili-Orgu-Kazak

Nohut-Orgu-Kazak-Modeli

Kolay-Salas-Kazak-Orgu-Modeli

Kolay-Orgu-Kazak-Modelleri

Kolay-Orgu-Bayan-Kazak

Kisa-Kazak-Modeli

En-Trend-Kazak-Modeli

En-Sik-Orgu-Kazak-Modelleri

En-Kolay-Kazak-Modeli

Delikli-Orgu-Kazak-Modeli

Cizgili-Salas-Bayan-Kazak-Modeli

Cizgili-Salak-Orgu-Kazak

Cizgili-Renkli-Orgu-Kazak

Cizgili-Kollu-Salas-Kazak-Modeli.

Bayan-Orgu-Kazak-Modeli-Yapilisi

 

Örgü Tasarım  youtube kanalında örnek bir video izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu