yandex metrica
Örgü Battaniye Modelleri

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri (16 Model)

Örgü modelleri günümüzde bireylerin de oldukça fazla tercih etmesi nedeniyle çeşitlenmiş durumdadır. Özellikle örgü örmeyi hobi haline getiren bireyler birbirinden değişik örgü modelleri geliştirmekte, örgü örmeyi hobi olmaktan çıkararak bir sanat haline getirmektedirler.

Farklı tığ işi bebek battaniyesi modelleri

Kadınlar arasında en çok tercih edilen örgü modelleri arasında bebek ürünleri gelmektedir. Bebekler için patikler, hırkalar, şapkalar, kadınların en çok sevdikleri modeller arasında yer almaktadır. aynı şekilde bebek battaniyeleri de kadınlar tarafından çok fazla tercih edildiği için modelleri oldukça fazlalaşmış durumdadır. Kumaşla ya da kalın iplerle oluşturulan battaniye modellerinin yanında dantel ile örnek çıkarılarak oluşturulan dantel bebek battaniyesi modelleri de bulunmaktadır. Sizlere harika dantel bebek battaniyesi modelleri sunuyoruz.

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri

Ördek Desenli Bebek Battaniyeleri

Bebek örgü modelleri arasında en çok sevilen ve sık sık örülen modeller bebek battaniyeleridir. Hem çocuk için belirli bir yaşa gelene kadar fayda sağlayan hem de oldukça pratik bir modeli olan battaniyeler annelerin ve örgüyü hobi haline getiren bayanların sevdikleri modeller arasındadır. Birbirinden farklı çeşitlerde örülebilen battaniyelerin günümüzde dantel iplik ile örülenleri trend olmaya başlamıştır. Genellikle dantel iplik ile farklı modelleri oluşturulan battaniyeler daha sonra kumaşa ya da ipe eklenerek farklı desenler oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 1-1

Birbirinden Farklı Modeller

Bebek battaniye modelleri

Bebek örgüleri kadınların örmekten en çok zevk aldıkları modeller arasında demek mümkündür. Anne olmaya hazırlanan kadınlar ya da yakınları için örgü örmekten zevk alan bireyler genellikle bebek örgü modellerini oluşturmayı tercih etmektedirler. Genellikle dantel bebek battaniyesi modelleri oluşturulurken bebeklerin ilgisini çekecek hayvan figürlerine ya da renklere yer vermeye dikkat edilmektedir. Erkekse mavi renk kullanmak ya da kedi, ördek figürleri üzerinden gitmek hem modeli daha renkli yapmakta hem de ilgi çekici olmasına yardım etmektedir.

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 1

Renkli Desenler

Bebek battaniyelerinde dantel motiflerinin tercih edilmeye başlaması, örgü modelini daha gösterişli ve kibar haline getirmektedir. Aynı zamanda birbirinden farklı renkli iplerin kullanılması da canlılığını arttırmaktadır. Tüm bunların yanında yumuşacık olmaları ve hafif ince bir yapılarının olması bebekler için ideal sıcaklığın oluşmasına da yardımcı olmaktadır. Görüntüleri itibari ile dantel bebek battaniyesi modelleri zor ve karmaşık bir örgü modeliymiş gibi gözükse de son derece oluşturulan eğlenceli modeller arasında yer almaktadır.

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 2

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 3

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 4

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 5

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 6

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 7

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 8

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 9

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 10

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 12

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri13

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 15

Dantel Bebek Battaniyesi Modelleri 16

Daha fazla battaniye modeline battaniye modelleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Örgü Örüyorum youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu