yandex metrica
İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Yazma Örnekleri

Tesettürlü kadınların daha çok tercih ettiği iğne oyası yazma örnekleri modelleri özgün desenleri üzerine iğne oyası işlendiğinde muhteşem bir görünüme sahip oluyor. Her yıl değişen moda ile tonlar farklılık gösteriyor ve iğne oyası yazma örnekleri de bu yıl oldukça revaçta olabilecek gibi gözüküyor. Çok eski yıllardan beri kullanılan örgü işleri halen çeyizlerin olmazsa olmaz parçalarından biridir.

Kolay iğne oyası yazma modelleri.

Genç kızların çeyizlerinde her daim bulunan ve oldukça süslü iğne oyası modelleri ile siz de kızlarınızın çeyizini hazırlayabilir ve çeyizleri bu nadide iğne oyası yazma örnekleri ile doldurabilirsiniz. Fakat unutmayın ki örgü işlerinde el beceriniz yeterince yoksa, iğne oyası ile başlamak ve iğne oyası ile yazma örmek sizin için biraz zorlayıcı olabilir.

Zarif-Igne-Oyasi-Modelleri

 İğne Oyası Yapmak

El becerinizi artırmak için iğne oyası yapmak oldukça etkilidir. El becerinizi geliştirip daha üst seviye ve yapımı daha zor modelleri dahi üretebilecek notaya geldiğinizde zaten iğne oyası yazma modelleri yapılışı konusunda da fikriniz olacağından, harika çeyizlik iğne oyaları yapabilirsiniz. İğne oyası yapımı konusunda bilgi edinmek için internette birçok materyal, video ve makaleler mevcut. Ufak bir araştırma ile iğne oyası yazma modelleri yapımını çok kolay yöntemlerle anlatan materyalleri bulabilir ve öğrenebilirsiniz. Youtube üzerinden tekniğinizi geliştirmeye yarayacak videolar izlemek bu iğne oyası modelleri için size tavsiyemizdir.

 İğne Oyası Yazma Modelleri

Bu yılın trendi niteliğinde en nadide ve en çok beğenilen iğne oyası yazma kenarı modelleri ile siz de sevdiklerinize birer hediye veya kızınıza muhteşem bir çeyiz parçası sunabilirsiniz. Farklı renkli yazmalardan tutun da, beyazlı yazmalardan, farklı işlemeli iğne oyası yazmalara kadar hepsini inceleyebilir ve dilediğiniz modeli baz alarak siz de bunları yapabilirsiniz. Beğendiklerinizi isterseniz kızınızın çeyizinde kullanabilir, isterseniz de ticari olarak satışını yapıp müşterilerinize şık ve estetik modeller sunabilirsiniz.

Şık iğne oyası modelleri

Igne-Oyasi-2

En güzel iğne oyası modelleri

Takdir edersiniz ki yazma kenarı oya modelleri her kadının ilgisini çeker. Yazmalar tarihimizin, kültürümüzün bir parçasıdır ve bu sebeple eski tarihlerden beri kadınlarımız yazma kenarlarına iğne ile nakşederler. Günümüzde her ne kadar unutulduğu ve önemsenmediği düşünülse de, iğne oyalı yazmalar her genç kızın çeyizinde bulunmakta ve oldukça rağbet görmektedir. Bu yüzden siz de sunduğumuz iğne oyası yazma örneklerini inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Renk renk çeşit çeşit bir araya getirdiğimiz modeller içinde elbet çok beğeneceğiniz ve sizin de yapmak isteyeceğiniz modeller olacaktır.

iğne oyalarım kerime youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu