İğne Oyası Modelleri

Nostalji Boncuk Oya Örnekleri

Hanımlar örgüleri çok seviyorsunuz değil mi? Bu sezon örgü desenleri tekrar moda oldu ama eskilerde daha çok kullanılan birçok nostaljik örgüler bulmanız mümkün. Özellikle başörtüleriniz, yazmalarınız gibi uçlarına oyalar yapılan modeller sizler için büyük önem taşıyor. Birçok kadın sürekli oya modelleri arar durur çünkü birbirinden değişik oya modeli vardır ve tarz olmak  isterler. Boncuklu oyalar tekrar gündeme geliyor ve yeniden tercih ediliyor. Boncuk oyaları seviyor ve özlem duyuyorsanız sizin için hazırladığımız birçok örgü modelleri inceleyebilir ve örebilirsiniz.

boncuk-oya

Bu sezon gri renk oldukça moda. Sizler de bir an önce gri renkte başörtüler alıp boncuk oyalar yapabilirsiniz. Böylece hem modaya uyacak hem de nostaljik esintiler sunmuş olacaksınız. Gri renkteki boncuklara siyah renkte boncuklar eklenmiş olması oyayı çok hoş bir görünüme ulaştırmış. Sizler de bu renk tonlarını kullanabilirsiniz. İsterseniz aynı modeli farklı renklerde kullanabilirsiniz ancak daha güncel bir görüntüye de ulaşmak istiyorsanız gri renk tonlarından yararlanmanız mümkün. Böylece hem modern hem de tarz olacaksınız.

boncuk-oyalar

Daha canlı oya örgüler modelleri düşünenler için bu örnek uygun bir görünüm sağlayabilir. Mavi renkteki yazmalara yine mavi renkte boncuklar ekleyebilirsiniz. Yeşil oyaya eklenen mavi boncuklar oldukça uyumlu bir hava sergiliyor. Nostaljik desendeki bu örgü modeli sizde eskileri andıran bir hava oluşturabilir ancak kıyafetlerinizde daha modern seçimler yaparak dengeyi sağlayabilirsiniz. İsterseniz aynı boncuklu oya modelini farklı renklerdeki seçimlerinizle uygulayabilirsiniz. Pembe, mor, sarı gibi canlı renkler seçerek birçok çeşitli boncuklu oyalar örebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!