yandex metrica
Lif Modelleri

Örgüden Yapılan Uzun Lif Modelleri

Hepimizin banyolarında olan ve temizlenmemiz için bizlere yardımcı olan lifler internet üzerinde kadın ziyaretçilerimizin en çok aradığı içeriklerden. Eğer siz de bu arama sonucunda buralara geldiyseniz doğru yerdesiniz. En çok aranan lif modellerinden sadece biri olan örgü uzun lif modelleri hakkında bilgi vereceğimiz makaleyi okumaya devam edebilirsiniz.

En Güzel Uzun Lif Modelleri

Evlerimizde bulunan liflerden sıkıldınız ve yeni lif modelleri arıyorsanız yazımızda sizler için uzun lif modelleri resim galerisi olarak sunmaya çalışıyor olacağız. Aşağıda yer alan galerideki resimlerin üzerlerine tıklayarak büyük hallerine ulaşabilir ve aradığınız lif modelini yapabilirsiniz.

Elinizden örgü işleri geliyorsa zaten doğru sitedesiniz. Sitemizde bir çok kategoride yer alan örgü modelleri ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizden ilham alarak yaptığınız lif modellerine desenler ekleyerek daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Çiçek desenleri, gül desenleri ve hayvan figürleri en çok kullanılan desenler arasında yer almaktadır. Hayal gücünüze güveniyorsanız sizlerde kendi liflerinize değişik figürler uygulayarak kendinize özgü örnekler çıkartabilirsiniz. Değişik değişik modeller arıyorsanız lif modelleri kategorimizi ziyaret ederek paylaştığımız çeşitli desenlerden kendinize yepyeni lifler yapabilirsiniz.

Uzun-Lif-Modelleri-12

Uzun-Lif-Modelleri-10

Örgüden Yapılan En Güzel Lif Modelleri Yapılışı Videolu Anlatım

Yukarıda da belirttiğimiz gibi aşağıda bulunan galeriyi gezerek sizler için internet üzerinden beğenmiş olduğumuz lif modellerinin örneklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan videodan da lif modellerinin yapılışları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizin Pinterest sayfasına; @orgubu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Uzun-Lif-Modelleri (1)

Cicekli-Lif-Modelleri-6

Cicekli-Lif-Modelleri-13

Cicekli-Lif-Modelleri-16

Papatya-Desenli-Lif-Modeli-7

Papatya-Desenli-Lif-Modeli-12

Uzun-Lif-Modelleri-11

Cicekli-Lif-Modelleri-4

Uzun-Lif-Modelleri

Uzun-Lif-Modelleri-2

Uzun-Lif-Modelleri-9

 

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu