yandex metrica
Diğer Modeller

Yaratıcı Çorap Örgü Modelleri

Örgü modellerinin tekrar moda olmasıyla birçok örgü desenli ürünler çıkmaya başladı. Özellikle kış ayları için yaratıcı çorap örgü modelleri birbirinden farklı tasarımlara imza atıyor. Soğuk havalarda ısınmak önemli bir durumdur. Bunun için yaratıcı çorap örgü modelleri arasından seçimler yaparak ayaklarınızın ısınmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle özellikle soğuk havalara uygun birbirinden yaratıcı çorap örgü modelleri sizlere sunuyoruz. Yaratıcı çorap örgü modelleri inceleyerek, kendi tarzınıza uygun biçimde esinlenip örgü çoraplar yaratabilirsiniz.

El örgü çorap modelleri

Örnekteki patikler adeta ayakkabı görünümünü andırıyor. Değişik çorap örgüler isteyenler için bu örgü modelini denemek uygun olabilir. Birbirinden farklı renklerle örebileceğiniz çorap modellerini  soğuk günlerde evinizde giyip oldukça ısınabilirsiniz. Bu şık patikleri gelen misafirlerinize de sunabilirsiniz. Kalın ip ile yapılmış çorap örgü modeli tam kışlık bir görüntü sergiliyor. Farklı renklerde ekleyeceğiniz kemer modelleri çoraplarınızı daha da tarz bir görünüme ulaştıracaktır.

Ilginc-Coraplar

Yeni çorap örnekleri

Oldukça yaratıcı ve tarz bir çorap örgü modeli olan bu çoraplar adeta çizme ve bot görünümü oluşturuyor. Sizler de bağcıklardan oluşan modeli deneyerek tarz çoraplar elde edebilirsiniz. Kısa botlarla giyerek tarz bir hava yakalayabilirsiniz. Evinizde terlik yerine de tercih edebilir, ısınabilirsiniz. Tarz ve yaratıcı çoraplar isteyenler için bu örgü model tamamen alımlı bir görünüm oluşturuyor. Özellikle spor bir görüntü sevenler için bu model tercih edilebilir biçimde. Bordo tonları gibi istediğiniz renkleri seçebilir en  tarz örgü çoraplara sahip olabilirsiniz. Bu çorap modelleri herkes tarafından beğenilmenizi sağlayacaktır.

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-4

Klasik şık bir tarzı olanlar için krem renginden oluşan dantel örgü çorap modeli iyi bir örnek oluşturuyor. Her tarz ayakkabılarınızın içine giyebileceğiniz gibi evde otururken de şık bir görüntü sergileyebilirsiniz bu örgü çoraplarla. Bir arkadaşınızın evine davetliyseniz orada da şık çoraplarınızla farklılık sağlayabilirsiniz. Transparan biçimde dantel örgü biçimi kullanılan bu modele düğmeler ya da taşlar gibi süsler ekleyebilirsiniz. Bu modeli yaz kış her sezon kullanabilirsiniz. Dilerseniz aynı modeli koyu renklerle de örmeyi deneyebilir kendi zevkinize daha uygun bir hale getirebilirsiniz. Böylece kendiniz için hem yaratıcı hem de tarz çoraplar tasarlamış olacaksınız.

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-29

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-28

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-27

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-26

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-25

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-24

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-23

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-22

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-21

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-20

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-19

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-18

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-17

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-16

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-15

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-14

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-13

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-12

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-11

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-10

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-9

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-8

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-7

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-6

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-5

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-3

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-2

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri-1

Yaratici-Corap-Orgu-Modelleri

canselin örgü dünyası youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu