Havlu Kenarı

Dantel Havlu Kenarı Çeşitleri

Her geçen gün yeni örneklerin çıktığı ve eski dantel havlu kenarı modellerini de eklediğimizde örnekleri çoğalıyor. Eskiden sadece annelerimiz ve büyüklerimiz tarafından yapılan havlu kenarı modellerini artık teknolojinin gelişmesi ile herkes yapabilmekte ve hatta bir çok ev hanımı geçimlerini bu sayede yani havlu kenarı modelleri, örgü modelleri üreterek ve ister online ister eşe dosta satarak ev geçimine bir nebze olsun katkı sağlayabilmekteler.

Ev hanımları facebook, twitter gibi sosyal ağlarda bu ürünleri pazarlayarak geçimlerini sağlamakta. Geçen yıllara kadar havlu kenarları ve dantel örnekleri, örgü modelleri yapabilmek için açılan dikiş nakış kurslarına giderek bir çok ev hanımı örgü modelleri nasıl yapılır?, havlu kenarları nasıl yapılır gibi konuları öğrenerek ve öğrendiklerini uygulayarak geçimlerini sağlamaktaydı. Artık günümüz internet çağında bizim sitemiz gibi siteler sayesinde genç kızlarımız ve büyüklerimiz bir çok örgü modellerine ve havlu kenarları modellerine ulaşabilmekte.

 

www.orgu-modelleri.gen.tr olarak yeni başlayan ve geçimini bu yönde sağlamak isteyen bayanlarımız için aşağıdaki galermizde bir çok havlu kenarı modelini örnek alarak yapabileceğiniz bir çok havlu kenarı modellerini bir araya getirdik. Sizlerde yeni dantel havlu kenarı modellerine göz atarak yeni fikirler elde edebilirsiniz.

 

 

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!