El İşi Modelleri

Ev Yapımı Kolay Örgü Lif Modelleri

 Sitemiz yayın hayatına başladığı günden beri örgü modelleri hakkında bilgiler veriyoruz. Yine örgü modelleri kategorilerinden bir tanesi olan lif modelleri ise her zaman olduğu gibi son zamanların yine favorileri arasında. Sizlere bugün kare lif örneği ile ilgili bir yazı paylaşmak istiyoruz. Verdiğimiz şablon sayesinde ise kolaylıkla sizde kare lif örnekleri yapmaya başlayabileceksiniz. Aşağıda verdiğimiz şablon sayesinde sizde elinizin altında bulunan ipler ile evde kolay örgü lif modelleri yapabileceksiniz. Yine yazımızın sonunda bulunan örnekler sayesinde ise istediğiniz modellerden herhangi birini yapabileceksiniz. Yazımızın sonunda bulacağınız modeller sayesinde yuvarlak lif modeli yapımı, kare lif modelleri yapılışı gibi bir çok çalışma örneği de bulabilirsiniz.Ev Yapımı Banyo Lif Modelleri

Banyolarımızda ki en büyük ihtiyaçlardan biri olan lifleri kolayca yapabilecek hatta artık daha kolay lif modelleri yapabileceğiniz için eşinize, dostunuza, sevdiklerinize bile örnekler yaparak armağan edebilirsiniz.

Örgü Lif Modelleri Şablonu

Lif yapımına yeni başlıyorsanız sitemizde ki kategoriler içerisinde bulunan El İşi Modelleri bölümüne girerek bir çok lif modeli bulabilirsiniz. Lif yapımını biliyorsanız yukarıda paylaştığımız resimden yararlanarak daha kolay ve hızlı bir şekilde lif modelleri yapabilirsiniz.

Daha fazla el işi modeline ulaşmak için kategorilerimizde gezebilirsiniz.

 

İpek

İpek < Örgübu.com Sitesinin yöneticisidir. Türkiye'nin Örgü Sitesi yöneticisidir. 2015 yılından bu yana Örgü modelleri ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
İnstagram Hesabımızı Takip Edin!