yandex metrica
El İşi Modelleri

Evde Sütyen Süsleme Nasıl Yapılır?

Hanımlar; İç giyiminize önem veriyorsanız eğer bugünkü konumuz sizler için. Evde bulunan sütyeni ya da süsleyebileceğiniz bir sütyen modelini kullanarak sütyenlerinizin süslemesini yapabilirsiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz resimde de görebileceğiniz gibi resimdeki taktikleri uygulayarak evde sütyenlerinizin süsleme işlemini yapabilirsiniz.

Resimde yer alan sütyen modeline eş değer bir sütyen kullanarak ya da elinizde yoksa benzer bir model alarak sütyen süsleme işlemine başlayabilirsiniz. Taşları nerden bulabilirim diye soracak olursanız eğer, hobi el işi malzemeleri satan dükkanlardan ya da internet üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Evde Sütyen Süsleme Malzemeleri

Evde sütyen süsleme ile ilgili malzemelerimize gelecek olursak;

  • Sütyen,
  • Taş süsler,
  • Makas,
  • Yapıştırıcı,
  • Evinizde bulunan işleme yapacağınız sütyene uygun iğne ve iplik

Sütyen süsleme işlemine başlayacak olursak öncelikle sütyeninizin ön kısmını yapıştırıcı ile çok fazla olmayacak şekilde kullanarak yapıştırıcıyı yediriyorsunuz. Daha sonra süs taşlarınızı elinize alıp ara vermeden tek tek yapıştırıyorsunuz. İsteğinize göre şekilli süsleme işlemi de yapabilirsiniz. Eğer şekilli bir süsleme yapacaksanız yapıştırıcıyı ona göre kullanmanızda fayda var, aksi taktirde taş kullanmadığınız bölümlerde yapıştırıcı izleri pek de hoş bir görüntü sağlamayacaktır.

 

Sutyen-Susleme-Nasil-Yapilir

Yukarıda resimde gördüğünüz şekilde bir süsleme ile sizde çok şık süslü bir sütyene sahip olabilirsiniz.

Kaynak için ilgili siteyi kullanabilirsiniz : http://stylowi.pl/269094

Videolu anlatım için ise aşağıdaki videodan yararlanabilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu