yandex metrica
Dantel Örnekleri

Kare Masa Örtüsü Yapımı (16 Model)

Yıllardan bu yana çeyizlerin temelini oluşturan örgüler olduğu herkesin bildiği bir durum. Örgü öperek geçimini kazanlar ile bu işleri yaparak mutlu olan  birçok kişi vardır.  Öyle ki onların kocaman bir örgü modelleri arşivleri de vardır.  Örgü masa örtüleri içinde oldukça şık modeller bulunuyor. Örgü örmeye başlamak için kare masa örtüsü yapımı örneklerini incelebilirsiniz. İncelediğiniz kare masa örtüsü yapımı örnekleri bu konuda sizi kesinlikle heveslendirecektir.

Öneri: Daha fazla dantel modellerine ulaşmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Masa örtüsü kenar yapımı

En güzel uğraş olarak örgü örmek gösterilebilir.  Bir de zaten örgü meraklısı olanlar vardır.  Onlar için kare masa örtüsü yapımı çok daha kolay ve eğlenceli olacaktır.  Yeni ve kendini gösteren motifleri içeren masa örtüsü örnekleri sizin belirlediğiniz renk iplikler ve sizin örgü alışkanlığının ile tamamen size özgü bir ürün olacaktır.  Severek ve beğenerek kullanacağınız ve aynı zamanda yine severek ve eğlenerek masa örtülerinizi öreceksiniz.

Kare Masa Örtüsü Yapımı

Kendinize eğlenceli bir hobi edinmek için kesinlikle en güzel seçimi yapmaktayız.  Örgü masa örtüsü yapımı ile kendinizi en güzel şekilde dinlendirebileceksiniz. Farklı birçok teknik kullanılarak kare masa örtüsü örmek mümkün olacaktır.  Masa örtüsü örnekleri incelemelerini sonucunda size daha da güzel görünecek.

Yün masa örtüsü yapımı

Ayrıca kendi ellerinizle ve kendi zevkinize uygun olarak yatağınız masa örtüleri örnek olarak kullandığınız modelden çok daha farklı görünecektir.  Çünkü sizin elinize ve tarzınıza uygun kendine has bir görüntüsü olacaktır.  Örgü masa örtüleri içerisinde sizinki çok daha güzel ve sizin için çok daha anlamlı olacaktır.  Evinizde rahatlıkla kullanacağınız bu kare masa örtüleri sizin kendi el emeği göz nuru ürünler olarak çok daha anlamlı ve kaliteli bir duruşa sahip olacaktır.

Masa-Ortusu

Yeni model masa örtüsü örnekleri ile evinizin için yeni bir eşyayı kendi ellerinizle yapacağınızdan çok mutlu olacaksınız.  Ayrıca bu çalışma süresince kendinizi dinlendirme ve yaşamın sıkıntılarından uzaklaşmış hissedeceksiniz. Örgü masa örtüsü yapımı ile nefes almak çok farklı bir tecrübe kazanmanız yardımcı olabilir. Çünkü bu sayede yeni bir ürünü kendi ellerinizle ve ilmek ilmek işleyerek yapacaksınız.  Ve bu masa örtüsünü evinizde gönlünüzce kullanabileceksiniz.  Masa örtüleri sizin için şimdiye kadar hiç olmadığı kadar anlamlı ve özel görünecek.

Dantel-Masa-Örtüsü-18

Dantel-Masa-Örtüsü20

Dantel-Masa-Örtüsü-21

Dantel-Masa-Örtüsü-22

Dantel-Masa-Örtüsü-23

Dantel-Masa-Örtüsü-24

Dantel-Masa-Örtüsü-25

Dantel-Masa-Örtüsü-26

Dantel Masa Örtüsü 27

Dantel-Masa-Örtüsü-29

Dantel-Masa-Örtüsü-30

Dantel-Masa-Örtüsü-31

Dantel-Masa-Üstü-Örtüsü-Yapım

Dantel-Masa-Örtüsü-28

Renkli Hayat Bahçesi youtube kanalında örnek videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu