Lif Modelleri

Rüzgar Gülü Modelli Lif Nasıl Yapılır?

Banyoların olmazsa olması örgü liflerdir, örgü liflerini dilerseniz duş alırken ya da banyonuzu süslemek için kullanabilirsiniz. Rüzgâr gülü modelli lif nasıl yapılır diyorsanız, endişe etmenize gerek yok. Lif yapımı oldukça basit ve eğlencelidir. Rüzgâr gülü modelli lifi de siz de kolaylıkla ve keyifle yapabilirsiniz.

rüzgar gülü lif modeli

Rüzgâr gülü modelli lif nasıl yapılır? Normal lif yapımından çok farklı olmayan rüzgâr gülü modelli lif, 10 adet zincir çekilip birleştirilerek başlanır. Model devam ettirildikten sonra rüzgâr gülü modelli lifi daha da hareketlendirmek için kenar oyası yapılabilir. Dilerseniz rüzgâr gülü modelli lifi tek bir renkle yapabilir, dilerseniz birden fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz. Rüzgâr gülü modelli lifi yaparken banyonuza uygun renkler seçebilir ve rüzgâr gülü modelli lifi dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Elinizdeki fazla ipleri değerlendirmek için de renkli veya daha sade rüzgâr gülü modelli lifler örebilir, ördüğünüz lifleri dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

rüzgar gülü lif örneği

Rüzgâr gülü modelli lif banyolarınıza şıklık katabilir, peki ya rüzgâr gülü modelli lif nasıl yapılır diyorsanız, merak etmeyiniz. Rüzgâr gülü modelli lifin yapılışı diğer örgü lif modelleri gibi oldukça kolay ve fazlasıyla keyiflidir. Zincir çekip bu zinciri birleştirerek sürdüreceğiniz rüzgâr gülü modelli lifi istediğiniz renkte veya birden fazla rengi bir arada kullanarak yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan rüzgâr gülü modelli lifi kendinize ya da sevdiklerinize örebilirsiniz.

rüzgar gülü lif örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu